Tennisbal
Logo
Tennis Vereniging Denekamp

Buienradar

Home Informatie Competitie Toernooien Jeugd Training Nieuws Sponsoring Fotoalbum  

vorige pagina
Samenstelling Competitie 2016 TVD

  • Om de wedstrijden en standen van je team te bekijken ga je naar www.mijnknltb.n en logt daar in.
    .
  • Voor de jeugd gelden diverse geldige redenen om wedstrijden te verplaatsen.
    Voor extra info kunt mailen naar onze verenigingsmanager  hennykattenpoel@hotmail.com

    Senioren kunnen in de avonduren bellen met ons clubgebouw 0541-353003

  • Vind je bij onderstaande informatie een fout of een verkeerde link, laat het ons dan even weten door een mailtje te sturen.


- Voor het invoeren van competitie-uitslagen log in op Mijn KNLTB.

Indeling_competitieteams_2016

DINSDAG TopTop

Dames 17+ I (1e kl)
J. Meinders
Q. Westerhof
A. Tijhuis
H. Smit
M. Swier


Dames 35+ I (2e kl)
Dames 35+ II (3e kl)
Dames 35+ III (4e kl)

M. Olde Dubbelink
M. Klijndijk
J. Dissel
M. Sauer
P. Bult
W. Blokhuis

L. Koekoek
S. Rengers
A. Brunninkhuis
J. Blokhuis
K. Snijders
H. Thijert
R. Meijer
R. Roeleveld
M. Snoeijink
Y. Heerts
P. Toebes
P. Beld
A. Dingeldein
Dames 35+ IV (4e kl)
Dames 35+ V (4e kl)
C. Oude Ophuis
W. Pleijhuis
V. Wigger
P. Heuvels
A. Hilbrink
G. Hut
B. Verburgt
M. Niehof-Wigger
A. Leuftink-Holterman
M. Schroder-Rekers
R. Loohuis-Aveskamp
J. Groothuis
R. Beld-Bergsma
I. Nolten

DONDERDAG TopTop

Dames 35+ I (2e kl)
Dames 35+ II (3e kl)
A. Oude Griep
J. Brunink
E. Grote Punt
M. Keizer
R. in 't Veld
Y. de Boer
E. Keizers
A. Damink
J. NIjhuis
M. Molthof
H. Geschiere
T. Roelofs
L. Bonke

VRIJDAG TopTop

Heren 35+ I (1e kl)
Heren 35+ II (3e kl)
Heren 35+ III (3e kl)

W. Tellmann
D. Geschiere
L. Broenink
P. Op de Weegh
J. Pinkster
H. Olde Rikkert
A. van Veen
J. Thijert

R. Groeneveld
N. Snijders
R. Oude Luttikhuis
B. Blokhuis
R. Wigger
M. Roelofs
L. Rondhuis
H. Kattenpoel
H. Groot Zwaaftink
G. Benerink
H. Steffens
R. Blokhuis

Heren 35+ IV (3e kl)
Heren 35+ V (5e kl)
Heren 35+ VI (5e kl)

B. Leferink
J. van Herpt
G. Meijer
M. Timmerman
R. Helthuis

V. Monninkhof
P. Bruins
F. Brookhuis
T. Kuipers

M. Severijn
W. Ribberink
R. Duursma
V. Oude Griep
J. Van Ommen
E. Kottink

A. Goselink
A. Beckers
Heren 35+ VII (5e kl)
Heren 35+ VIII (5e kl)
E
Ex
Ex
G. Bouwmann
R. Koekoek
A. Tijkorte
G. Floothuis
G. Hemeltjen
M. Ekkelboom
A. Kwast

J. Snoeijink
T. Westerhof
M. Morsink
M. ten Hoopen
P. Sanders
I. Dierselhuis
J. In 't Veld
Dames 35+ I (2e kl)
Dames 35+ II (4e kl)
Ex
Ex
Ex
M. Keizer
I. Westerhof-Tijdhof
C. Welhuis
P. Hemeltjen
T. Snoeijink
C. Kemna
H. Thijert
M. Egberink
N. Scherphof
R. Severijn
E. Oude Luttikhuis
I. Cuiper
A. Timmerhuis
A.M. Veldscholten

A. Kwast

ZATERDAG TopTop

Heren I (2e kl)
Heren II (3e kl)
Heren III (4e kl)
H. Bartelink
R. Snijders
G.J. Gortemaker
M. ter Elst
W. Braamhaar
E. Meinders
F. Tijkorte
M. Tijkorte
H. Smit
E. Maat
N. Schothuis
D. Bos
R. Gelevert
T. Pinkster
N. Roode
A. van Veen
W. Groeneveld
N. Vollenbroek
H. Kooiker
J. Morsink
Heren IV (4e kl)
Heren V (5e kl)
Heren VI (5e kl)
A. Oolderink
R. Derkman
F. van Asperen
H. Dingeldein
K. Hoefnagels
M. Bult
A. Vreriks
M. Horstman
J. Bosch
M. Strikker
R. Snoeijink
H. Snoeijink
O. Smit
N. Leus
R. Grunder
E. Pikkemaat
E. Visschedijk
G. Steunebrink
H. Hesselink
R. Temmink
Heren VII (5e kl)
Heren VIII (5e kl)
Heren IX (6e kl)
Ex
J. Heerts
T. Wessel
G. Koekoek
R. Scholten
A. Olde Dubbelink
M. Kistemaker
W. Vollenbroek
R. Nijmeijer
N. Scholten
A. Reijnders

T. Lammerink
P. Bruins
L. IJland
V. Hadderingh
R. van der Schoor
D. Busscher
N. Nijhuis
G. Ottink
M. Leferink
W. Molendijk

Heren X (6e kl)          

Tim Schulte
Job Schmidt
Jorg Schmidt
Luc Huttenhuis
Mark Waanders
Matthijs Ankone


 

Dames I (1e kl)
Dames II (3e kl)
Dames III (3e kl)

F. Hesselink
W. Bartelink
A. Zanderink
D. Veltmaat
E. Zanderink
S. Heeger

E. Rademakers-Vastert
L. Rikkink
L. van der Schoor-Egberink
G. van Langen-Meinders
H. Kamphuis
M. Riet in't Veld
Maaike Kuipers-Visschedijk
Evelien Klijndijk
K. Hidding
C. Holterman
D. Schepers-Eikenaar
E. Lubben
L. Morsink
F. Willeme

Dames IV (4e kl)
Dames V (5e kl)
Dames VI (5e kl)
L. Hilbrink
E. Hilbrink
E. Dierselhuis
E. Oude Griep
J. Dierselhuis
N. Nijhuis
S. Dierselhuis
M. Scholten
M. Ekkelboom
J. Olde Meule
C. Damhuis-Olde Meule
A. Engelbertink
L. Grimberg
M. Brookhuis
K. Weusthof-Kamphuis
W. Leussink
A. Rademaker-Loman
M. Hesselink
H. Bulter-Lowik
R. Pikkemaat-Arendsen
Dames VII (5e kl)
J. Nijmeijer-Bouwmann
M. Hassink
M. Floothuis
A. Kistemaker
M. Westerhoff-Ankoné
L. Bank
A. Oude Engberink
Gemengd I (2e kl)
Gemengd II (3e kl)
Gemengd III (5e kl)
R. Steenbeeke
M. Welhuis
F. Rikkink
J. Lammerink-Heideman
N. Riesthuis
M. Sauer
W. Rondhuis
W. Fransen
E. Velthuis
I. Rondhuis
M. Pikkemaat
M. van Benthem
M. van Barneveld
R. van Barneveld
J. Kattenpoel Oude Heerink
M. Kattenpoel Oude Heerink
R. Kroese
L. Hidding
T. van Barneveld
C. Oortman
H. Grimberg

ZONDAG TopTop

Heren I (7e kl)
 
 
 
R. Muizenbelt
B. de Gunst
R.B.P. Nijmeijer
R.P. Nijmeijer
R. Schnettberg
T. Voppen

R. Alberink
B. Ensink op Reimer
T. Peters
O. Rikkink
M. Waanders

 
Dames I (3e kl)
 
Dames II (4e kl)
 
Dames III (4e kl)
 
M. van Abbe
R. Bruns
N. Bolscher
J. Rakers
H. Kluvers-Ellenkamp
C. Knippers
S. Beld
H. IJland
D. Snijders
B. Wigger
V. Gortemaker
C. Zoetekouw
E. Brinks
C. Groener
R. Metgod
S. Benerink

WOENSDAG JUNIOREN TopTop

Groen t/m 12 jaar I (1e kl)
Groen t/m 12 jaar II (1e kl)

F. Blokhuis
J. Snijders
E. Martino
F. Oude Bruinink
J. Oude Bruinink

T. Hanstede
T. Pikkemaat
T. Pierik
N. Bartelink
D. te Riet
W. Kluvers
Groen t/m 12 jaar I (2e kl)
Groen t/m 12 jaar II (2e kl)
 
W. Arends
O. Bijkerk
D. Berning
E. Berning
T. Meijer
J. Zuijdendorp
K. Weusthof
S. Westerhof
M. Holterman
M. Harmsen
D. Kremer
I. Schutte

ZATERDAG JUNIOREN TopTop


ZONDAGMORGEN JUNIOREN TopTop

Oranje t/m 10 jaar I
Oranje t/m 10 jaar II
S. Pikkemaat
R. Crombosch
L. Segerink
F. Brookhuis
M. Horsthuis
L. Goselink
L. Welhuis
C. Rerink

M. Berning
D. Boermans
M. Westerhof
S. Greve
A. Schweiger
N. Timmerman
C. Bruna
N. Nijboer


Rood t/m 8 jaar I
L. Engelbertink
B. Kremer
K. Bruna
F. Pikkemaat
S. Matenaar

Meisjes t/m 14 jaar I (2e kl)
Scherphof, I.G.H.
Oolderink, N.A.
Blokhuis, F.J.
Martino, E.M.

Jongens t/m 14 jaar I (2e kl)
Jongens t/m 14 jaar II (2e kl)

Kluvers, G.A.H.
Groener, F.H.J.
Groeneveld, S.
Bolscher, M.A.R.
Nieuwhuis, J.D.

Groeneveld, N.W.J.
Wolkotte, J.H.A.
Schiphorst, M.J.J.
Kooiker, H.J.G.
Jongens t/m 17 jaar I (2e kl)
Jongens t/m 17 jaar II (2e kl)

Steenbeeke, M.G.J.
Groeneveld, W.
Snoeijink, B.D.A.
Ribberink, G.
Bijkerk, M.M.
Leeuwen van, S.W.H.

Scholte Lubberink, R.R.
Groener, P.J.H.
Snijders, L.B.W.
Groeneveld, T.
Nieuwhuis, J.N.
Groeneveld, R.B.J.


Meisjes t/m 17 jaar I ( 1e kl)
Meisjes t/m 17 jaar I I( 2e kl)
Meinders, L.A.W.
Bartelink, T.T.A.
Schunselaar, W.
Steenbeeke, E.G.M.
Bartelink, N.S.
Ribberink, F.
Schuurman, D.J.
Bartelink, P.R.D.
Pikkemaat, A.L.
Blokhuis, G.T.